Vodník z Hastrmanky by sežral celou krávu i s vozem. Vy asi takoví jedlíci nejste, ale sklenici našich domácích utopenců určitě zbaštíte raz dva. Nebo ji také mohou sníst Vaši zákazníci, pro firemní zákazníky nabízíme zvláštní podmínky. Řekněte si o ně! Od ledna 2020 jsme také plátci DPH.

Můžete nás navštívit na farmářských trzích, jejichž seznam najdete zde vpravo. Pokud se Vám na trhy nechce, můžete si utopence objednat. Objednávky přijímáme na emailu jsme@utopencizhastrmanky.cz, tel. čísle 704 399 899 a Facebooku nebo můžete využít objednávkový formulář níže.

Vydáváme
Objednané sklenice si můžete vyzvednout v Koroužném, okres Žďár nad Sázavou nebo v Hartmanicích, okres Svitavy. Detaily vždy doladíme po telefonu.
Rozvážíme
Jednou měsíčně okres Žďár nad Sázavou, Blansko, Svitavy, Brno město a severní část okresu Brno venkov. Cena je jednotná 50 Kč za objednávku.
Další rozvoz uskutečňujeme v Praze, Jihlavě, Hradci, Pardubicích a blízkém okolí. Zde je cena také jednotná 100 Kč za objednávku. Rozvoz uskutečňujeme dle zájmu zákazníků.
Ceny
Ceník našich utopenců Vám rádi zašleme do emailu. Stačí do kontaktního formuláře napsat „ceník“ a my Vám jej do 24 hodin odešleme.